קטגוריות
ללא קטגוריה

אנטי וירוס מומלץ

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של אנטי וירוס מומלץ, מאחר ולא מעט חברות מספקות את תוכנות האנטי וירוס שלהן ודואגות לחדש ולעדכן אותן אחת לתקופה.

אך החוכמה היא כמובן לבחור באנטי וירוס איכותי ומקצועי, שיצליח לחסום את רוב הווירוסים ורוב התוכנות הזדוניות, העלולות לתקוף את המחשב שלכם. חשוב להבין כי בעידן המודרני לא ניתן לוותר על תוכנת אנטי וירוס מומלצת, מאחר ובכל יום מופיעים סוגים חדשים של ווירוסים ותוכנות זדוניות ברחבי הרשת. לכן מי שלא ידאג להגן על המחשב שלו, עלול לסבול מנזקים בלתי הפיכים, שעלולים לפגוע לא רק במחשב עצמו, אלא אף לגרום לזליגה של מידע חשוב ורגיש לידיים הלא נכונות.

קטגוריות
ללא קטגוריה

מתי בפעם האחרונה שדרגתם את המחשב שלכם?

אתם עובדים על המחשב לאורך כל שעות היום והלילה, מפתחים קריירה או לומדים לתואר יוקרתי במוסד רשמי. מה שאומר שכלי העבודה החשוב ביותר בחיים שלכם הוא בעצם המחשב האישי, ועל כן, ממש אי אפשר לוותר על אף אחת מהתוכנות הבסיסיות של אופיס 2019, שיכולות להפוך את החיים שלכם לנוחים הרבה יותר, ואותן אתם יכולים לקבל מאנשי חברת SeKeys.

קטגוריות
ללא קטגוריה

מתכננים להחליף למחשב חדש? יש לכם כבר תוכנת אופיס 2019?

הזמנת מחשב חדש היא משימה שדורשת מכם להבין מה הם הצרכים שלכם, ומה הן היכולות שאתם צריכים לקבל במוצר כל כך משמעותי לחיי היום יום. משום כך ממש לא מפתיע לגלות שיש יותר ויותר ישראלים אשר מוכנים להשקיע המון מאמצים על מנת לבצע רכישה של תוכנת אופיס 2019, מהצוות המיומן והמקצועי של אתר SeKeys שיכול להציע לכם שירותי אופיס מעולים, במחירים נוחים ושווים לכל כיס.

קטגוריות
ללא קטגוריה

איך למצוא שירותי אופיס מעולים?

שירותי תוכנות למחשב הם שירותים מאוד בסיסיים שאי אפשר לוותר עליהם, בעולם שבו אתם רוצים ליהנות מהמחשב שלכם לאורך זמן רב. בבית או במקום העבודה, בתור סטודנטים או בתור אנשים בוגרים ועצמאיים, היכולת של אנשי חברת SeKeys להעניק לכם פתרונות אופיס מעולים, היא נרחבת מאוד וקלה מאוד לשימוש. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להבטיח שיש לכם תמונה כללית בנוגע לצרכים שלכם, ואנחנו כבר נעשה את העבודה הקשה ונמצא את המוצר המושלם לכם. 

קטגוריות
ללא קטגוריה

התקנת אופיס למחשבי העסק – איך תעשו את זה נכון?

הצוות בחברה שלכם צריך לנהל אורח חיים מקצועי בלי תקלות ובלי אתגרים טכניים, למן היום הראשון שבו בית העסק שלכם מתחיל לעבוד. המשמעות היא שאתם חייבים לדאוג לצוות מבחינת תנאי העבודה, ולבצע רכישה מרוכזת של תוכנות אופיס 2019 להתקנה. כאן בדיוק נכנסת לתמונה הדרישה לרכוש תוכנות אופיס ברישיון מקורי, על ידי פניה לעזרת הצוות המקצועי של חברת SeKeys  שיכולים להציע מגוון רחב של תנאי רכישה, כך שלכל בית עסק ניתן למצוא את הפתרונות המיוחדים שעונים על הצרכים שלו.

קטגוריות
ללא קטגוריה

הורדת אופיס למחשב החדש – למה כדאי להשתמש בתוכנה מקורית?

ההתקנה של תוכנות חדשות על המחשב, היא משימה שצריך לבצע, במיוחד בכל מה שקשור לתוכנות הבסיס שמציעה חברת אופיס. מצד אחד אתם חייבים להחזיק את התוכנה ומצד שני חשוב להשלים את תהליך ההתקנה בצורה שמרתיחה את שלמותה. ולכן אם אתם רוצים להתקין אופיס 2019 במחשב שלכם המשימה הזו היא בדיוק המשימה של אנשי הצוות של חברת SeKeys שיכולים להציע לכם את כל הפתרונות האפשריים על מנת להתקין מערכת ששומרת על המחשב הפרטי שלכם למשך שנים רבות.

קטגוריות
ללא קטגוריה

מפתח לאופיס – כל הסיבות לרכוש ובזול!

אין שום ספק כי כל בית וכל בית עסק זקוק לתוכנת אופיס, על מנת לתפקד בצורה תקינה. כאשר מדובר על בית עסק, יש צורך בחבילת אופיס איכותית ומקצועית, על מנת לספק את כל הצרכים של העסק. מצד שני, כאשר מדובר על מחשב ביתי, יש צורך בתוכנת אופיס על מנת לכתוב עבודות ולקרוא בנוחות קבצים שונים, במיוחד עבור סטודנטים ותלמידים.

קטגוריות
ללא קטגוריה

תוכנות למשרד – זה מה שאתם צריכים

היום כבר ברור לכולם כי לא ניתן לנהל משרד או עסק ללא תוכנות מחשב מתאימות. אם בעבר רוב העבודה התבצעה בצורה ידנית, הרי שהיום לא ניתן להסתדר ללא תוכנות למשרד. מדובר על תוכנות שונות המבטיחות את ההתנהלות היעילה והמקצועית ביותר של העסק, מאחר והן מאפשרות לשמור על המידע של העסק ולספק גישה אך ורק לעובדים המורשים לכך. הדבר נכון הן לגבי תוכנות האנטי וירוס אשר מונעות מהמחשב שלכם להידבק בווירוסים ובתוכנות זדוניות שונות והן לגבי תוכנות האופיס, המאפשרות התנהלות יעילה ואפקטיבית יותר של העסק.

אנו בחברת Se-Keys נשמח לספק לכם תוכנות למשרד ברמה הגבוהה ביותר במחירים הנוחים והמשתלמים ביותר. כל התוכנות שלנו מקוריות וחוקיות לחלוטין והמחירים הזולים נובעים מיבוא מקביל ומפעילות אונליין, שאינה מצריכה הוצאות עסק גבוהות במיוחד. לכן אנו יכולים להציע לכם את כל המוצרים החדשניים ביותר במחירים שוברי שוק.

קטגוריות
ללא קטגוריה

למה המחירים אצלנו כאלה זולים

אין ספק כי בעידן המודרני רוב האנשים בוחרים לבצע את הרכישות שלהם אונליין. מדובר על דרך נפלאה לחסוך זמן וכסף, לכן אין זה מפתיע כי יותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות הרבים הגלומים באופציה הזאת. כמובן שהדבר נכון לגבי כל תחומי החיים, החל מהזמנת פירות וירקות אונליין ועד להזמנה של בגדים, נעליים, מזון לבעלי חיים וכמובן תוכנות מחשב. אין שום סיבה לשלם ביוקר על אותם המוצרים בדיוק, אשר יכולים להגיע אליכם עד הבית במחיר נוח ואטרקטיבי יותר.

קטגוריות
ללא קטגוריה

למה להשקיע באנטי וירוס בתשלום

היום כבר אין שום ספק כי מי שלא ישקיע בתוכנת אנטי וירוס בתשלום, עלול למצוא את עצמו עם מחשב שסובל מנזק בלתי הפיך. אם בעבר כמות הווירוסים והתוכנות הזדוניות השונות שהסתובבו ברשת היה נמוך יחסית, הרי שהיום מדובר על כמויות עצומות. בכל יום ניתן למצוא ווירוסים חדשים ותוכנות זדוניות מתוחכמות יותר, אשר עלולות לחדור למחשב האישי שלכם או לחילופין, למחשבים של העסק. כמו כן, ניתן למצוא תוכנות כופר שונות, שעלולות לשתק לחלוטין את המחשב שלכם, עד שתשלמו להאקרים שפרצו אליכם. מדובר ללא ספק על סיטואציות בעייתיות ולא נעימות, העלולות להוסיף לא מעט סטרס ולחץ לחיי היומיום שלכם. לכן הדרך הטובה ביותר להימנע לחלוטין מכל העניין, היא להשקיע בתוכנת אנטי וירוס ברמה הגבוהה ביותר.